Jesteś tutaj: inwestycjeinwestycje
Inwestycje
Efekt Group Malepszy sp. z o.o.

Co nas wyróżnia ?

Naszymi atutami jest solidność, terminowość, szeroki wachlarz usług, konkurencyjne ceny i najważniejsze w tej branży - bogate doświadczenie.

Oferujemy kompleksowe budownictwo wszelkich obiektów budowlanych, począwszy od budownictwa mieszkalnego, a skończywszy na obiektach przemysłowych.

Przejdź do oferty

ul. Wilkowicka - Hale

ul. Święciechowska 6

Rozpoczęto sprzedaż atrakcyjnie położonych mieszkań w budynku usługowo mieszkalnym w Lesznie przy ul. Święciechowskiej 6 ( skrzyżowanie z ul. Św. Franciszka z Asyżu). Przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to trzeci kwartał 2011 r. Część usługowa budynku ma powierzchnię około 280 metrów kwadratowych i znajduje się na parterze. Na wyższych kondygnacjach znajdować się będzie 16 mieszkań o powierzchni 54 metry kwadratowe każde z nich. Budynek jest w całości podpiwniczony a w tej części znajdować się będą garaże podziemne.

Budynek wykonany jest z cegły ceramicznej, stropy filigran, dach pokryty dachówką ceramiczną . W budynku znajdować się będzie wspólna kotłownia na piec gazowy, w mieszkaniach podzielniki ciepła ( logotermy).

W obrębie budynku znajdować się będzie parking na 20 aut, w bezpośrednim sąsiedztwie budynku istnieje duży bezpłatny parking sklepu POLO Market.

Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim czyli ściany wyszpachlowane, pomalowane jednorazowo, wylane posadzki betonowe, wykonane instalacje wewnętrzne wod- kan i co oraz elektryczne, wideodomofony, wykonana stolarka drzwiowa , parapety.

Cena 1 m2 to kwota 3880,00 zł brutto. W przypadku zakupu mieszkania z ogrodem zimowym o powierzchni około 7 m2 dodatkowo należy zapłacić kwotę brutto 16.200 zł

Istnieje możliwość wykupu miejsca parkingowego w podziemnym garażu budynku – cena jednego miejsca to kwota 24.600,00 zł brutto.

Blok przy ulicy Jagiełły

W listopadzie 2010 r. spółka EFEKT GROUP MALEPSZY SP. z o.o. w Lesznie rozpoczęła budowę budynku wielorodzinnego wraz z częścią handlową przy ul. Jagiełły.

Spółka posiada wieloletnie doświadczenie w budowanie budynków wielorodzinnych, jednak jak dotychczas była ona generalnym wykonawcą na rzecz innych podmiotów takich jak TBS Poznań , Spółdzielnia mieszkaniowa Domus w Lesznie oraz Spółdzielnia mieszkaniowa Budowlani w Lesznie.

Budynek ten zaprojektowany został przez firmę „ modoarchitekci ” Mariusz Cadler, Łukasz Kurzawski . autorów realizowanego już projektu na rzecz miasta Leszna kompleksu sportowo rekreacyjnego SKATE PLAZA.

Budynek został zaprojektowany w jak dotychczas niespotykany na terenie Leszna bardzo innowacyjny sposób. Zastosowane rozwiązania są bardzo nowoczesne a bryła budynku każdego przykuwa swoim wyglądem. Duża ilość przeszkleń profesjonalnie dobrana elewacja oraz jego położenie sprawiają że budynek doskonale wkomponuje się w otoczenie. Obiekt ze względu na zastosowane rozwiązania będzie przyjazny środowisku, nie pozostanie to również bez wpływu dla przyszłych mieszkańców w znacznym stopniu zmniejszając koszty utrzymania lokali.

Wewnątrz oprócz powierzchni handlowej w części parterowej , znajdować się będą 24 mieszkania o różnej wielkości od 47 metrów kwadratowych do 80 metrów kwadratowych.

Na początku grudnia w siedzibie spółki w Lesznie przy ul. Święciechowskiej 37 rozpoczęto sprzedaż lokali, która od początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

W związku z tym inwestor na początku przyszłego roku przystąpi do fazy projektowej kolejnych budynków.