Jesteś tutaj: o firmie
O firmie
EFEKT GROUP MALEPSZY sp. z o.o.

O firmie

EFEKT GROUP MALEPSZY SP. Z O.O.

64-100 Leszno, ul. Święciechowska 37,
NIP : 697-21-02-524
REGON : 411518121
TEL. 65-526-35-79

 

Lokalizacja na mapie

Przedsiębiorstwo Budowlane EFEKT GROUP MALEPSZY Sp. z o.o. to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Została założona w 1997 roku przez Rafała Malepszy i była kierowna przez niego przez wiele lat. W roku 2005 firma przekształcona została w spółkę w której jedynym udziałowcem nadal pozostał jej założyciel Rafał Malepszy.

Firma zrealizowała wiele inwestycji dla inwestorów prywatnych, hale, magazyny, obiekty sprzedażowe, współpracowała z gminami województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego, wykonując inwestycje z zamówień publicznych. Wizytówką firmy jest kilkanaście obiektów użyteczności publicznej, jak osiedla mieszkaniowe w Lesznie , we Wschowie i w Poznaniu, letnisko w Osiecznej . Budujemy także obiekty sportowe takie jak boiska , bieżnie i inne urządzenia .Bazując na bogatym doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych, a także remontów czy modernizacji. Od wielu lat jesteśmy firma realizującą własne projekty budowlane – działalność deweloperska. Wykonujemy także roboty ziemne, wykopy wysokowydajnym sprzętem , a także roboty brukarskie - place, drogi, parkingi z betonowej różnokolorowej i granitowej kostki brukowej.
Dysponujemy także własną żwirownią, gdzie zajmujemy się produkcja i sprzedażą kruszyw naturalnych, znajdujących zastosowanie przy produkcji betonów zwykłych i specjalistycznych.
Świadczymy usługi na terenie województwa wielkopolskiego lubuskiego i dolnośląskiego. Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji.

Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, tzw. ekipę budowlaną, która dla naszych klientów jest gwarancją solidności i terminowości prac.

W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Nasza firma ma charakter rodzinny oraz wieloletnie tradycje budowlane. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym.

Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.