Jesteś tutaj: realizacjerealizacje
Nasze realizacje
Sprawdź co wykonywaliśmy

Co nas wyróżnia ?

Naszymi atutami jest solidność, terminowość, szeroki wachlarz usług, konkurencyjne ceny i najważniejsze w tej branży - bogate doświadczenie.

Oferujemy kompleksowe budownictwo wszelkich obiektów budowlanych, począwszy od budownictwa mieszkalnego, a skończywszy na obiektach przemysłowych.

Przejdź do oferty

REALIZACJE

kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

OBWODNICA WSCHOWY

Od czerwca do grudnia 2010 r. spółka uczestniczyła wraz z generalnym wykonawcą firmą EUROVIA S.A. w budowie 2 kilometrowego odcinka obwodnicy miasta Wschowa. Prace polegały na wybudowaniu drogi od podstaw wraz z budową 2 rond i zagospodarowaniem terenu zieleniom.

OBWODNICA KOŚCIANA

Od maja do grudnia 2010 r. spółka uczestniczyła wraz z generalnym wykonawcą firmą EUROVIA S.A. prace przy modernizacji obwodnicy miasta Kościan. Prace polegały na poszerzeniu jezdni na całym remontowanym odcinku , budowie nowego ronda oraz wykonaniu umocnień i skarp wzdłuż drogi.

STADION

W latach 2008 – 2009 spółka wykonywała na rzecz Miasta Leszna modernizację stadionu im Alfreda Smoczyka w Lesznie. Prace polegały na całkowitej przebudowie sektorów widowni z zamontowaniem siedzisk spełniających wymogi dotyczące organizowania imprez masowych.

RYDZYNA

W trzecim kwartale 2010 r. spółka wykonała na rzecz Gminy Rydzyna remont boiska piłkarskiego oraz bieżni lekkoatletycznej w Rydzynie przy Placu Zamkowym. Remont polegał na wykonaniu od podstaw boiska piłkarskiego wraz z nawodnieniem oraz wykonaniu nowej poliuretanowej bieżni lekkoatletycznej o wymiarach zgodnych z obecnymi standardami.

OSTROROGA

W latach 2006 – 2010 spółka wybudowała na rzecz SM BUDOWLANI szereg budynków wielorodzinnych wraz z całą infrastrukturą konieczną do funkcjonowania osiedla. Oprócz budynków wykonano drogi , tereny zielone , place zabaw itp.

NIEPODLEGŁOŚCI

W roku 2008 wykonano generalny remont elewacji w kamienicy położonej w Lesznie przy ul. Niepodległości 36. Elewacja wymagała wielu specjalistycznych prac polegających na uzupełnieniu wielu ubytków zarówno w tynku jak i w elementach ozdobnych. Prace wykonano przy użyciu specjalistycznych materiałów firmy CAPAROL.

BUDYNEK PRZY UL MICKIEWICZA

Jako generalny wykonawca w roku 2010. spółka zrealizowała od podstaw budynek handlowo biurowy na rzecz prywatnego inwestora. Przy budowie budynku zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań.  

JERKA

Od czerwca do grudnia 2010 r. w miejscowości Jerka wykonano na rzecz gminy Krzywiń prace polegające na budowie Centrum Wypoczynku i Rekreacji. W ramach zadania wykonano place zabaw , pole do mini golfa , boiska itd.