Szukasz nowego mieszkania?
Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie

Informacje ogólne

Blok przy ul. Jagiełły

Jako firma budowlana z 14-letnimi doświadczeniami realizujemy z powodzeniem własne projekty deweloperskie obejmujące zarówno mieszkania w budynkach wielorodzinnych, jak i budynki jednorodzinne.

Nasze działania w tym obszarze odznaczają się pełną kompleksowością i obejmują całość procesu deweloperskiego, począwszy od pozyskania atrakcyjnych gruntów w dogodnych lokalizacjach, poprzez bliską współpracę z architektami w celu przygotowania ekonomicznych, wygodnych mieszkań i domów dla naszych klientów, aż po realizację jako generalny wykonawca całości prac budowlanych. Przyjęcie takiego rozwiązania umożliwia nam zachowanie najwyższych norm jakości budownictwa oraz oferowanie obiektów uwzględniających nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa, w naszych inwestycjach stosujemy ekologiczne i energooszczędne technologie budowlane, które gwarantują ekonomiczne użytkowanie realizowanych obiektów.


Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości oferowanych mieszkań i budynków. Szczególną uwagę zwracamy na zrozumienie potrzeb klienta i oferowanie mieszkań, bądź domów spełniających jego oczekiwania.

Doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji wielu obiektów mieszkaniowych i biurowo-usługowych, a także pozyskane podczas zarządzania różnorodnymi obiektami wykorzystujemy przy nowych projektach deweloperskich, tak aby oferowane domy i mieszkania były przyjazne dla ich właścicieli i użytkowników.

Galeria wizualizacji ( kliknij na zdjęcie aby je powiększyć )

Lokalizacja na mapie


Ul. Święciechowska 6

Rozpoczęto sprzedaż atrakcyjnie położonych mieszkań w budynku usługowo mieszkalnym w Lesznie przy ul. Święciechowskiej 6 ( skrzyżowanie z ul. Św. Franciszka z Asyżu). Przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to trzeci kwartał 2011 r. Część usługowa budynku ma powierzchnię około 280 metrów kwadratowych i znajduje się na parterze. Na wyższych kondygnacjach znajdować się będzie 16 mieszkań o powierzchni 54 metry kwadratowe każde z nich. Budynek jest w całości podpiwniczony a w tej części znajdować się będą garaże podziemne.

Budynek wykonany jest z cegły ceramicznej, stropy filigran, dach pokryty dachówką ceramiczną . W budynku znajdować się będzie wspólna kotłownia na piec gazowy, w mieszkaniach podzielniki ciepła ( logotermy).

W obrębie budynku znajdować się będzie parking na 20 aut, w bezpośrednim sąsiedztwie budynku istnieje duży bezpłatny parking sklepu POLO Market.

Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim czyli ściany wyszpachlowane, pomalowane jednorazowo, wylane posadzki betonowe, wykonane instalacje wewnętrzne wod- kan i co oraz elektryczne, wideodomofony, wykonana stolarka drzwiowa , parapety.

Cena 1 m2 to kwota 3880,00 zł brutto. W przypadku zakupu mieszkania z ogrodem zimowym o powierzchni około 7 m2 dodatkowo należy zapłacić kwotę brutto 16.200 zł

Istnieje możliwość wykupu miejsca parkingowego w podziemnym garażu budynku – cena jednego miejsca to kwota 24.600,00 zł brutto.

Galeria wizualizacji ( kliknij na zdjęcie aby je powiększyć )

Lokalizacja na mapie